HAKKIMIZDA

Bizi Tanıyın
 

Akın Plastik

     Akın Plastik ambalaj sektörüne yönelik polipropilen (jelatin) üretimi amacıyla kurulmuştur. Giderek büyüyen firmamız bu alanda  teknolojik gelişmeleri takip eden ve globalleşen dünyada kaliteli ürün anlayışı ile plastik ambalaj sektöründe çok kısa zamanda marka olma başarısı göstermiştir.
     Akın Plastik ithalatını yaptığı; jelatinli kürdan, kağıtlı kürdan, tahta karıştırıcı, koli bantları, şeffaf servis eldiveni, pipetler, bambu çöp şiş, bambu Adana şiş, karton bardak, manav rulosu, kilitli torbalar ve muayene eldiveni ürünlerinde her ölçüdeki ihtiyacı karşılayabilmektedir.
     Akın Plastik hızla değişen piyasa koşullarında kaliteli ürün ve hizmetlerin sürekli iyileştirilmesini sağlamak amacıyla kurallarını devamlı olarak gözden geçirmekte ve gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.
     Akın Plastik, ambalaj sektöründeki faaliyetlerinde kendi markasını oluşturarak  ürün çeşitlerini sürekli artırmaktadır.
     Akın Plastik gerek dünyada gerekse ülkemizde oluşan yeni yönetim anlayışını takip ederek bunun sentezini yaparak şirket yönetimini buna uyarlanayı hedefleyen firmamız kalite ve onun sürekliliği, uygun ticari koşullar ve hizmet üçlüsünün aynı anda gerçekleşmesi ile şirketin gelişme göstereceği inancındadır.
     Akın Plastik olarak hedefimiz;
     Müşterilerimize daha iyi ve kaliteli ürün sunmak için müşterilerimize yönelik kurallarla yönetilen ve kendini işe adamış personelle yönlendiren mükemmel bir hizmet sunmak ve kendimize hedef olarak günümüzün değişen ticaret koşullarında kendisi ile hiç bir zaman yetinmeyip daima iyi ve daha kalitelisini sunmak için ilerlemeyi hedef ve ilke edinmiştir.
     Firmamız, en üst  seviyede müşteri memnuniyetinden, kaliteli ürün üretmek ve kaliteli hizmet sunmak için taviz vermeden müşterileirnden aldığı güç ile yoluna devam etmek için gayret etmektedir